Maak het waar bij Lidl
Vacatures Login

Contact

Contact_Hero_16to9_1920x1280

Wij helpen je graag!

Heb je een vraag over werken bij Lidl? Kijk dan eens bij onze veelgestelde vragen. Daar vind je de antwoorden op vragen over bijvoorbeeld stagelopen, (online) solliciteren en parttime werken. Staat jouw vraag er niet tussen? Bel of mail ons gerust.

Algemene vraag over Lidl? Bel onze klantenservice: 020-7095039
Algemene vraag over werken bij Lidl of vragen over online solliciteren? Mail jouw vraag naar werken@lidl.nl

Verkoopmedewerker achter de kassa

Werken in een filiaal, dc of regiokantoor? Bel een van onze recruiters

 

In al onze regio’s hebben we recruiters die jouw vragen over een specifieke vacature of functie kunnen beantwoorden. Niet zeker onder welke regio je valt?

Bekijk op deze kaart onze regio-indeling

Contact icoontje
Badr Chakir

Corporate Recruiter DC Weert

Tel.: 06-48698325 / 088-5288545
E-mail: badr.chakir@lidl.nl

Regio Zuidoost (Weert)
Contact icoontje
Brenda van Winden

Corporate Recruiter DC Etten-Leur

Tel.: 06-38697727 / 076-5080588
E-mail: brenda.van_winden@lidl.nl

Regio Zuidwest (Etten-Leur)
Fayda_1
Fayda Velting

Corporate Recruiter DC Heerenveen

Tel.: 06-82125013 / 0513-619857
E-mail: fayda.velting@lidl.nl

Regio Noordoost (Heerenveen)
Miranda
Miranda de Jong

Corporate Recruiter DC Almere

Tel.: 06-34547448 / 022-9206589
E-mail: miranda.de_jong@lidl.nl

Regio Noordwest (Almere)
Sabine
Sabine Elings

Corporate Recruiter DC Oosterhout (Gelderland)

Tel.: 06-22621330 / 088-5288340
E-mail: sabine.elings@lidl.nl

Regio Middenoost (Oosterhout, Gelderland)
Nadine
Nadine van der Slik

Corporate Recruiter DC Waddinxveen

Tel.: 06-43224132
E-mail: nadine.van_der_slik@lidl.nl

Regio Middenwest (Waddinxveen)
Contact icoontje
Alyssa Bhoendie

Corporate Recruiter DC Waddinxveen

Tel.: 06-48711427
E-mail: alyssa.bhoendie@lidl.nl

Regio Middenwest (Waddinxveen)

Ontdek jouw mogelijkheden

Ben jij een echte aanpakker die graag een stapje extra zet voor het beste resultaat? En voel jij je thuis bij een supermarktketen die elke dag groeit en vernieuwt? Kom Lidl versterken. Solliciteer op een van de vele functies.

Bekijk de vacatures
Contact_LargeImage_VragenoverHQ_16to9_1920x1080

Werken op ons hoofdkantoor? Bel een van onze recruiters

Christian
Christian Venus

Corporate recruiter hoofdkantoor

Tel.: 06-30359006
E-mail: christian.venus@lidl.nl

Hoofdkantoor Huizen
Contact icoontje
Demi Hartman

Corporate recruiter hoofdkantoor

Tel.: 06-81515525
E-mail: demi.hartman@lidl.nl

Hoofdkantoor Huizen
Contact icoontje
Samuel Sarican

Corporate recruiter hoofdkantoor

Tel.: 06-34387018
E-mail: samuel.sarican@lidl.nl

Hoofdkantoor Huizen
Romy_1
Romy Molenaar

Projectmanager recruitment

Tel.: 06-48219467
E-mail: romy.molenaar@lidl.nl

Hoofdkantoor Huizen
Portret Iris
Iris Schoormans

Campus recruiter

Tel.: 06-48214253
E-mail: iris.schoormans@lidl.nl

Hoofdkantoor Huizen
Sophie Teamleider Recruitment
Sophie van der Hulst

Teamleider recruitment

Tel.: 06-43224318
E-mail: sophie.van_der_hulst@lidl.nl

Hoofdkantoor Huizen

Ontdek jouw mogelijkheden

Ben jij een echte aanpakker die graag een stapje extra zet voor het beste resultaat? En voel jij je thuis bij een supermarktketen die elke dag groeit en vernieuwt? Kom Lidl versterken. Solliciteer op een van de vele functies.

Bekijk de vacatures