Werken bij #teamlidl
Vacatures Login Opslaan

Contact

Contact_Hero_16to9_1920x1280

Wij helpen je graag!

Heb je een vraag over werken bij Lidl? Kijk dan eens bij onze veelgestelde vragen. Daar vind je de antwoorden op vragen over bijvoorbeeld stagelopen, (online) solliciteren en parttime werken. Staat jouw vraag er niet tussen? Bel of mail ons gerust.

Algemene vraag over Lidl? Bel onze klantenservice: 020-7095039
Algemene vraag over werken bij Lidl of vragen over online solliciteren? Mail jouw vraag naar werken@lidl.nl

Wij werken samen met diverse vaste partijen en zijn niet op zoek naar nieuwe. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. 

Verkoopmedewerker achter de kassa

Werken in een filiaal, dc of regiokantoor? Bel een van onze recruiters

 

In al onze regio’s hebben we recruiters die jouw vragen over een specifieke vacature of functie kunnen beantwoorden. Niet zeker onder welke regio je valt?

Bekijk op deze kaart onze regio-indeling

Contact icoontje
Recruitment team Roosendaal

Recruitment team DC Roosendaal (LOIL)

Tel.: 088-5280011
E-mail: persadmroosendaal@nl.digital.lidl

E-commerce distributiecentrum Roosendaal (LOIL)
Fayda_1
Fayda Velting

Corporate Recruiter DC Heerenveen

Tel.: 06-82125013 / 088 - 5288121
E-mail: fayda.velting@lidl.nl

Regio Noordoost (Heerenveen)
Melvin
Melvin Bosma

Corporate Recruiter DC Almere

Tel.: 06-81175013
E-mail: melvin.bosma@lidl.nl

Regio Noordwest (Almere)
Contact icoontje
Recruitment team Etten-Leur

Recruitment team DC Etten-Leur


E-mail: werkenettenleur@lidl.nl

Regio Zuidwest (Etten-Leur)
Milou
Milou Ras

Corporate Recruiter DC Oosterhout (Gelderland)

Tel.: 06-22621330 / 088-5288340
E-mail: milou.ras@lidl.nl

Regio Middenoost (Oosterhout, Gelderland)
Nadine
Nadine van der Slik

Corporate Recruiter DC Waddinxveen

Tel.: 06-43224132
E-mail: nadine.van_der_slik@lidl.nl

Regio Middenwest (Waddinxveen)
Badr Chakir
Badr Chakir

Corporate Recruiter DC Weert

Tel.: 06-48698325
E-mail: badr.chakir@lidl.nl

Regio Zuid (Weert)

Ontdek jouw mogelijkheden

Ben jij een echte aanpakker die graag een stapje extra zet voor het beste resultaat? En voel jij je thuis bij een supermarktketen die elke dag groeit en vernieuwt? Kom Lidl versterken. Solliciteer op een van de vele functies.

Bekijk de vacatures
Contact_LargeImage_VragenoverHQ_16to9_1920x1080

Werken op ons hoofdkantoor? Bel een van onze recruiters

Christian
Christian Venus

Corporate recruiter hoofdkantoor

Tel.: 06-30359006
E-mail: christian.venus@lidl.nl

Hoofdkantoor Huizen
Demi
Demi Hartman

Corporate recruiter hoofdkantoor

Tel.: 06-39821530
E-mail: demi.hartman1@lidl.nl

Hoofdkantoor Huizen
Sophie Teamleider Recruitment
Sophie van der Hulst

Teamleider recruitment

Tel.: 06-43224318
E-mail: sophie.van_der_hulst@lidl.nl

Hoofdkantoor Huizen
Portret Iris
Iris Schoormans

Campus recruiter

Tel.: 06-48214253
E-mail: iris.schoormans@lidl.nl

Hoofdkantoor Huizen

Ontdek jouw mogelijkheden

Ben jij een echte aanpakker die graag een stapje extra zet voor het beste resultaat? En voel jij je thuis bij een supermarktketen die elke dag groeit en vernieuwt? Kom Lidl versterken. Solliciteer op een van de vele functies.

Bekijk de vacatures