Maak het waar bij Lidl
Login Opslaan

Ontdek jouw mogelijkheden

Samen maken we Lidl. Dat is ons motto. Met z’n allen gaan we elke dag voor het beste resultaat. Ben jij een echte aanpakker die graag een stapje extra zet voor het beste resultaat? Kom Lidl versterken.

Vacatures
Vacatures

Contact

Wij helpen jou graag!

Heb je een vraag over werken bij Lidl? Kijk dan eens bij onze veelgestelde vragen. Daar vind je de antwoorden op vragen over bijvoorbeeld stagelopen, (online) solliciteren en parttime werken. Staat jouw vraag er niet tussen? Bel of mail ons gerust.

Algemene vraag over Lidl? Bel onze klantenservice: 020-7095039
Algemene vraag over werken bij Lidl? Mail jouw vraag naar werken@lidl.nl
Vragen over online solliciteren? Mail jouw vraag of probleem naar recruitmentsupport@lidl.nl

Werken op ons hoofdkantoor? Bel een van onze recruiters

Eliane Brouwer

Corporate Recruiter HQ

Tel.: 035-5232847 / 06-12969937 E-mail: eliane.brouwer@lidl.nl
Hoofdkantoor Huizen
Yvonne Holthuis

Corporate Recruiter HQ

Tel.: 035-5287466 / 06-22849190 E-mail: yvonne.holthuis@lidl.nl
Hoofdkantoor Huizen
Campus recruiter Kim
Kim Molenaar

Corporate Recruiter

Tel.: 06-12173176 / 035-5287136 E-mail: kim.molenaar@lidl.nl
Hoofdkantoor Huizen

Ontdek jouw mogelijkheden

Ben jij een echte aanpakker die graag een stapje extra zet voor het beste resultaat? En voel jij je thuis bij een supermarktketen die elke dag groeit en vernieuwt? Kom Lidl versterken. Solliciteer op een van de vele functies.

Bekijk de vacatures
Verkoopmedewerker achter de kassa

Werken in een filiaal, dc of regiokantoor? Bel een van onze recruiters

 

In al onze regio’s hebben we recruiters die jouw vragen over een specifieke vacature of functie kunnen beantwoorden. Niet zeker onder welke regio je valt?

Bekijk op deze kaart onze regio-indeling

Christian Venus

Corporate Recruiter DC Etten-Leur

Tel.: 06-30359006 / 076-5080588 E-mail: christian.venus@lidl.nl
Regio Zuidwest (Etten-Leur)
Gert-Jan Koetsier

Corporate Recruiter DC Heerenveen

Tel.: 06-82125013 / 0513-619876 E-mail: gert-jan.koetsier@lidl.nl
Regio Noordoost (Heerenveen)
Onze recruiter Celine
Celine Froma

Corporate Recruiter DC Waddinxveen

Tel.: 06-39185997 / 035-5286656 E-mail: celine.froma@lidl.nl
Regio Middenwest (Waddinxveen)
Onze recruiter Susan
Susan Griffioen

Corporate Recruiter DC Zwaag

Tel.: 06-14501933 E-mail: susan.griffioen@lidl.nl
Regio Noordwest (Zwaag)
Linda Baudoin

Corporate Recruiter DC Weert

Tel.: 06-22197903 / 088-5288545 E-mail: linda.baudoin@lidl.nl
Regio Zuidoost (Weert)
Sabine Elings

Corporate Recruiter DC Oosterhout (GLD)

Tel.: 088-5288340 E-mail: sabine.elings@lidl.nl
Regio Middenoost (Oosterhout GLD)

Ontdek jouw mogelijkheden

Ben jij een echte aanpakker die graag een stapje extra zet voor het beste resultaat? En voel jij je thuis bij een supermarktketen die elke dag groeit en vernieuwt? Kom Lidl versterken. Solliciteer op een van de vele functies.

Bekijk de vacatures

Maak kennis met Lidl en onze collega's